WORKSHOPY PRO ŠKOLY

Rádi byste Vašim žákům zpestřili vyučování a zároveň je podpořili v kreativní tvorbě? Nechte společnost My Brand přijet přímo do Vaší školy, či školky a zasvěťte tak celou vyučovací hodinu tvůrčí činnosti. Vybírat můžete z našeho obvyklého sortimentu, který dovezeme na místo a žáci se pak sami pod odborným dohledem zhostí práce designéra. 
 
V rámci jednoho dne je možné pořádat workhsop ve více třídách a zkušenosti máme také s dětmi předškolního věku. Po celou dobu workshopu je na místě náš zkušený pracovník, který se žákům aktivně věnuje a zasvěcuje do mnoha výtvarných technik a postupů, kterými lze dotvořit vybrané polotovary.
 
Neplatíte žádný paušální poplatek, žáci zakupují pouze produkty, které si sami vybrali. Pokud Vaše škola, školka či jiná instituce nesídlí v Praze, sazba dojezdové vzdálenosti činí 4 Kč/1 km. V případě zájmu se na nás obraťte pomocí kontaktního formuláře níže.

Kontakt

MY BRAND

Zuzana Málková
Milan Kolařík
IČO 70579555


Telefon: 773 687 522
Kralupy nad Vltavou
Lobeč 1099

Kontaktujte nás

Pokud objednáváte workshop pro školy, uveďte prosím navrhovaná volná data

MY BRAND veřejně

Sledujte naši účast v kalendáři akcí a přijďte si zhotovit vlastní originály! Pokud chcete, abychom se účastnili Vašeho festivalu, veletrhu, marketu apod., neváhejte nás pozvat prostřednictvím kontaktního formuláře.

MY BRAND pro školy

Pozvěte si nás do Vaší školy, či školky a my rádi podpoříme rozvoj kreativního ducha budoucích generací!

MY BRAND soukromě

Se stejnou službou nabízenou jako workshop školám si nás můžete pozvat na Vaši soukromou akci. Narozeninové oslavy, dětské tábory, volnočasové aktivity... na každém místě se najde tvůrčí duše!